AboutCompany
درباره ما. چه می کنیم

نگاه کلی به آرمان اقتصاد

نگرش رشد ثروت ملی ایرانیان سبب شد تا گروه آرمان با تمرکز بر بازار سرمایه و تلاش برای افزایش کارایی تخصیصی و استفاده از پتانسیل های کارشناسان مالی و اقتصادی و با حفظ ارزش ها، اصول سازمانی، اخلاق حرفه ای تمام نیروی متخصص خود را در راستای افزایش جذب سرمایه ، و سرمایه گذاری در صنعت بورس هم صدا کند و باعث رشد روز افزون دارایی های همراهان خود شده و علیرغم کمک به حرکت چرخه توسعه اقتصادی نسبت به ایجاد فضای کسب و کار برای متخصصین این حوزه گام بردارد و شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد را تاسیس نماید.

شرکت آرمان اقتصاد در تاریخ 1392/09/06 و در حوزه سبدگردانی ، تحت شماره 445761 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و شماره ملی 14003739253 شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر به بیش از 500 مشتری وفادار در این حوزه خدمات ارائه می نمایید و مفتخر است در بین شرکت های سبد گردان امتیاز قابل قبولی را از نظر سود دهی و قدمت دارا باشد . استراتژی اصلی ما سرمایه گذاری پایدار و تلاش برای تحقق پیشرفت وضعیت مالی مشتریان با کسب جایگاه برتر در صنعت مدیریت سرمایه می باشد. با انتخاب این استراتژی از میان طبقه مختلف دارایی ها و با ارائه مشاوره اختصاصی به هر مشتری متناسب با اهداف مالی آنها تلاش میکنیم تا رشدی پایدار برای ثروت مشتریان خود ایجاد کنیم.

تخصص همراه با تعهد شخصی - این دستور تیم ما برای موفقیت است
شرکاء شرکت سبدگردانی آرمان اقتصاد

تیم ما با برخی بزرگترین نام های ایران کار کرده است

DrMasoudMovafaghi2

دکتر مسعود موفقی

عضو هیات مدیره و معاون توسعه بازار

رییس هیئت مدیره سرمایه گذاری هامون شمال

مدیر سرمایه گذاری آرمان نفیس پارسیان
رییس کمیته حسابرسی سرمایه گذاری هامون شمال

hadimohammadkhani

دکتر هادی محمدخانی

رئیس هیئت مدیره

رییس هیئت مدیره سرمایه گذاری آرمان نفیس پارسیان
عضو هیئت مدیره کارگزاری مهرآفرین
رییس هیئت مدیره بهداشت کودک

ahmadetehadpour

احمد اتحادپور

مدیرعامل

مدیر سبد شرکت سبدگردانی آرمان اقتصاد
مدیر پرتفوی گروه مالی سپهر صادرات
مدیر پرتفوی شرکت صبا تامین

چشم انداز و رسالت ما​

چشم انداز و رسالت آرمان اقتصاد

تلاش برای کسب جایگاه برتر در مدیریت بهینه سبد مشتریان، که بر اساس ویژگی های آن ها از نظر میزان ریسك پذیری به نحوی که حداکثر بازده پایدار برای گروه های مختلف سرمایه گذاران حاصل گردد.

با اتکا به دانش و مهارت مدیران و کارشناسان خبره خود در امر سبدگردانی و مدیریت دارایی های تحت حمایت خود و تخصیص بهینه سرمایه ها، ارتقا مستمر ثروت مشتریان ما هدف اصلی شرکت می باشد.

هدف اصلی ما کمک بیشتر و بیشتر به سرمایه گذاران برای تجربه یک سرمایه گذاری پر بازده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشتریان ما ایمنی و آزادی و استقلال مالی را تجربه کنند.

0 +
شعب
0 +
تحلیلگران
0 +
کارشناس
0 +
قراردادهای فعال
AboutImg2
تماس با ما

راه های ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان آیت ا… طالقانی، بعداز خیابان شهید مفتح، پلاک 166